UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że towarzysz Kolinski jest zbyt skromny. Książkę a co tam książkę, epopeję, o W. Wasilewski skrobnął by w tydzień.... Przyszłe pokolenia byłyby mu wdzięczne..
Myślę, że towarzysz Kolinski jest zbyt skromny. Książkę a co tam książkę, epopeję, o W. Wasilewski skrobnął by w tydzień.... Przyszłe pokolenia byłyby mu wdzięczne..