UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że towarzysz Kolinski jest zbyt skromny. Książkę a co tam książkę, epopeję, o W. Wasilewski skrobnął by w tydzień.... Przyszłe pokolenia byłyby mu wdzięczne..


Anuluj