UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@BANAN - Ależ prowadziłem przez kilka lat działalność gospodarczą w Polsce z takim skutkiem, że trzeba było zagranicę emigrować, żeby na chleb zarobić - oduczyłem się wtedy dość skutecznie wiary w nadwiślańską wersję dzikiego kapitalizmu, przekonałem się natomiast po wielokroć o dobrodziejstwach eurosocjalizmu, który dziś z takim zaangażowaniem promuję:)

RobertKoliński

Anuluj