UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mówię o tym, o czym najwyraźniej nie masz bladego pojęcia, a mianowicie o przestrzeganiu praw pracowniczych, BHP, uzwiązkowieniu pracowniczym, uczciwej płacy wypłacanej regularnie i bynajmniej nie pod stołem, co w państwach, na które się ignorancko powołujesz jest bezdyskusyjną normą. Nie masz pojęcia ani o kapitalizmie, ani o socjalizmie, ani też jak widać o rzetelnych relacjach pracownik-pracodawca takoż; po co wy na te kołczingi chodzicie, skoro nic z nich nie wynosicie - chyba tylko śniadanie w żołądku:)
RobertKoliński