UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ciekawe ilu z tych młodych ludzi zna się na biznesie u nas w polsce to tylko trzeba płacić i płakać podatki zusy koszty pracownicze masakra ci co byli to zielonego pojęcia nie maja widać to po nich sa młodzi i nie znają życia widocznie maja wszystko po znajomości lub tatuś załatwi uczciwą pracą i prowadzeniem działalności gospodarczej to tylko garba sie można dorobić także niech nie ściemniają ci młodzi ludzie na spotkaniu powinnji się za prawedziwą pracę zabrać a nie wielcy biznesmeni szok
BANAN