UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O uczciwej płacy w elbląskich przedsiębiorstwach, zakładaniu związków zawodowych czy przestrzeganiu praw pracowniczych też było dyskutowane?:)

RobertKoliński

Anuluj