UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O uczciwej płacy w elbląskich przedsiębiorstwach, zakładaniu związków zawodowych czy przestrzeganiu praw pracowniczych też było dyskutowane?:)
RobertKoliński
O uczciwej płacy w elbląskich przedsiębiorstwach, zakładaniu związków zawodowych czy przestrzeganiu praw pracowniczych też było dyskutowane?:)
RobertKoliński