UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ratusz powinien się wyróżniać na tle innych kamienic. Może to rzeczywiście ma być wieżyczka? No nie wiem, trudno z tego zdjęcia się zorientować, jak by wyglądał w porównaniu z innymi budynkami. Moim zdaniem powinien mieć coś na tyle charakterystycznego, żeby był łatwo rozpoznawalny.

szeba

Anuluj