UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Projekt mi się nie podoba. Jeżeli cała starówka odbudowywana jest wg wzorców przedwojennych, to dlaczego ratusz ma być inny? Lepiej niech Jaśnie nam Panujący Bezpartyjny (Zawieszony?) wyremontuje ulice, wprowadzi autentyczne zachęty dla inwestorów, polepszy bezpieczeństwo na ulicach itd, itp. Po wykonaniu tych prac może myśleć o budowie ratusza. Teraz są o wiele ważniejsze sprawy od budowy ratusza. Ps. rwel i Aborygen - jestem za.
Zen