UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prosty, tępy, wulgarny film pana Vegi z aktorami promującymi liberalną opozycje. Nastawiony tylko na zysk, wyświetlony przed wyborami aby pomóc totalnie przegranej opozycji która nie wie już co ma zrobic aby być znowu u koryta. Dlaczego pan Vega nie wyprodukował filmu o Platformie Obywatelskiej ?

Gosc36

Anuluj