UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po Zawadzie też taki chodzi nawalony i po pijaku zaczepia, wyzywa mieszkańców, nijaki ksywa " mrówka ". Stały bywalec Borysa.
Kasprzaka 2
Po Zawadzie też taki chodzi nawalony i po pijaku zaczepia, wyzywa mieszkańców, nijaki ksywa " mrówka ". Stały bywalec Borysa.
Kasprzaka 2