UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po Zawadzie też taki chodzi nawalony i po pijaku zaczepia, wyzywa mieszkańców, nijaki ksywa " mrówka ". Stały bywalec Borysa.

Kasprzaka 2

Anuluj