UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moze sie zastanowic (skoro to tak pilaca potrzeba miasta i wladz bezpartyjnych) nad kupnem Hotelu ELZAM - toc ten przybytek swieci od lat pustkami, a ambicje gabarytowe wladz jest w stanie zaspokoic. Czy o to chodzi by gonic kroliczka..............

AborygenMiejscowy

Anuluj