UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeczytalam ogrom informacji, chętnie bym skorzystala, ale nie wiem co, gdzie i kiedy ? Text do przerobienia na zrozumiały i czytelny nie tylko dla organizatorów i ich znajomych. Chyba, że nie zależy Wam na frekwencji.


Anuluj