UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że projekt tego ratusza jest bardzo ładny. Jednak "troszeczkę" za mały na potrzeby Elbląga. Równolegle stoi pozostałość po pięknym budynku z niepowtarzalnymi wieżyczkami (Hotel Elzam i okolice). Może lepiej byłoby zrobić miniaturę tego budynku, żeby coś zostało z tych ciekawych, dawnych elbląskich lat.
rodowity elblążanin