UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że projekt tego ratusza jest bardzo ładny. Jednak "troszeczkę" za mały na potrzeby Elbląga. Równolegle stoi pozostałość po pięknym budynku z niepowtarzalnymi wieżyczkami (Hotel Elzam i okolice). Może lepiej byłoby zrobić miniaturę tego budynku, żeby coś zostało z tych ciekawych, dawnych elbląskich lat.

rodowity elblążanin

Anuluj