UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od tylu lat wiadome było że Elbląg to Zulawy i Powiśle umiejscowiony Elbląg jest na wybrzeżu gdańskim. Tyle w nazewnictwa którego uczono nas w szkole. A nie Warmia mazury jakiś cudak.
Od tylu lat wiadome było że Elbląg to Zulawy i Powiśle umiejscowiony Elbląg jest na wybrzeżu gdańskim. Tyle w nazewnictwa którego uczono nas w szkole. A nie Warmia mazury jakiś cudak.