Elblāska Policja....nie mogła się bawić....Pracowała by ktoś bawić się mógł..... Zabezpieczała mecz. MO
Elblāska Policja....nie mogła się bawić....Pracowała by ktoś bawić się mógł..... Zabezpieczała mecz.