UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo senatorze: prosty temat. Jeśli rząd przez swoich posłów i ministrów mówi, że ma pieniądze, to dlaczego pisze w odpowiedziach na interwencje senatora pisze, że ich nie ma i w porcie ma sobie Elbląg sam tor wodny zbudować? Albo, albo. .. Jeśli po dwóch latach rząd przyzna, że da pieniądze na port, to będzie to sukces elbląskiego senatora!

el-wodniak

Anuluj