UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wydanie tylu milionów na przekop bez pogłębienia portu to jakaś totalna porażka. Mam nadzieję że po tych interwencjach rząd zmieni zdanie


Anuluj