UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wydanie tylu milionów na przekop bez pogłębienia portu to jakaś totalna porażka. Mam nadzieję że po tych interwencjach rząd zmieni zdanie
Wydanie tylu milionów na przekop bez pogłębienia portu to jakaś totalna porażka. Mam nadzieję że po tych interwencjach rząd zmieni zdanie