UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chlubą to jest Król Karaś . Ale kibicuję wszystkim drużynom jak i innym elbląskim sportowcom . Powodzenia
Chlubą to jest Król Karaś . Ale kibicuję wszystkim drużynom jak i innym elbląskim sportowcom . Powodzenia