UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I to jest cala perfidia czerwonej lewicy.Calym sercem chce dobrobytu "mas pracujacych" a systematycznie I precyzyjnie wykancza narod polski. Chocby nazwy partii PPR-Polska Partia Robotnicza,lub PZPR Polska Zjednoczona Partia Robotnicza,no niby jest w nazwie "Robotnicza" a najwiecej gnebila wlasnie swoich braci robotnikow nie cofajac sie przed strzelaniem do demonstrantow ktorzy zwykle z glodu wychodzili na ulice,tu cie glaskali po glowce,a tu CI wbijali noz w plecy,podobnie jak ostatnio Rafalek ,nie ma zagrozenia,a pol Polski zatruta,jesli tak dobrz to po co ten ozon? Ja mam jedna zasade,po prostu lewicy,lewakom z zasady nie wierze ,na ich obietnice nawet nie warto sie odsikac.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1