UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulacje, w końcu po zmianie Dyrektora zaczęło się coś dziać. Tak trzymać a "felietonistka" niech odpoczywa z dala od instytucji.


Anuluj