UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulacje, w końcu po zmianie Dyrektora zaczęło się coś dziać. Tak trzymać a "felietonistka" niech odpoczywa z dala od instytucji.
Gratulacje, w końcu po zmianie Dyrektora zaczęło się coś dziać. Tak trzymać a "felietonistka" niech odpoczywa z dala od instytucji.