UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie marudźcie mi sie ten pomysl podoba, a tym którym nie podoba sie szkło w tej konstrukcji to polecam obejżeć odnowione spichleże na bydgoskiej starówce. Spichleże te przeez wiele lat wygrywały przeróżne plebiscyty na najpiekniejszą i najciekawszą konstrukcję. polecam sprawdzic i moze wtedy.....jakies refleksje...

ra

Anuluj