UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bardzo dobry chleb ze smalcem, zjedliśmy z bombelkami i zoną po 4 sztuki każdy, tanio bo tylko 112 zł zapłaciliśmy, jesteśmy najedzeni i bardzo zadowoleni,

jarmarczna rodzinka

Anuluj