UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bardzo dobry chleb ze smalcem, zjedliśmy z bombelkami i zoną po 4 sztuki każdy, tanio bo tylko 112 zł zapłaciliśmy, jesteśmy najedzeni i bardzo zadowoleni,
jarmarczna rodzinka
bardzo dobry chleb ze smalcem, zjedliśmy z bombelkami i zoną po 4 sztuki każdy, tanio bo tylko 112 zł zapłaciliśmy, jesteśmy najedzeni i bardzo zadowoleni,
jarmarczna rodzinka