UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W budżecie miasta przewidziane jest na budowę nowego ratusza i kilku budynków towarzyszących ponad 40 mln. zł. Czy nie lepiej za te pieniądze przygotować tereny inwestycyjne i sciągnąć poważnych inwestorów, którzy przysporzą Elblążanom parę tysięcy nowych miejsc pracy a budżetowi dochodów?
MaSer