UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W budżecie miasta przewidziane jest na budowę nowego ratusza i kilku budynków towarzyszących ponad 40 mln. zł. Czy nie lepiej za te pieniądze przygotować tereny inwestycyjne i sciągnąć poważnych inwestorów, którzy przysporzą Elblążanom parę tysięcy nowych miejsc pracy a budżetowi dochodów?

MaSer

Anuluj