UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Staróka jest jeszcze OK, ale ten ratusz za to beznadziejny. Już lepiej wygląda odnowiony budynek Alstomu. Bardziej przypomina o historii miasta niż to co chcą zdudować na Staróce. Ten projekt powinien pójść do kosza. Więcej historii wwyglądzie budynku. Niech to ma jakiś związek ze Starówką, a nie nowoczesnym biurowcem, połączonym ze średniowieczną manufaktturą.Bleee!
Elblążanin