ratusz bez wieżyczki? sam projekt ciekawy. ale jak dla mnie zbyt ciężki, przytłaczający. kama
ratusz bez wieżyczki? sam projekt ciekawy. ale jak dla mnie zbyt ciężki, przytłaczający.