UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PortEl mógł by się zająć ważniejszymi sprawami a także konstruktywną krytyką. Maskować upadek Elbląga takimi głupotami to aż wstyd. Zakłady polikwidowano np. : Plastyk, masa ludzi straciła pracę. Przynajmniej za PRL-u każdy miał pracę i nie głodował. Elbląg był nawet miastem wojewódzkim w latach 1975-1998.Potem Balcerowicz razem z całą lewicą to polikwidowali. Elbląg upada i wyludnia się. Brak przemysłu, brak perspektyw zmusza młodych ludzi do wyjazdu z Elbląga. Podatki w Polsce są od 1989 roku ciągle podnoszone. PO obiecywało, iż obniży podatki. PIS obiecywał, iż obniży podatki. I co? Gówno. Podatki za kadencji obu tych partii cały czas były i są podnoszone. Większość podatków płaconych przez polskich podatników idzie na spłatę długu jaki poprzednie rządy w swojej 'roztropności' pozaciągały.


Anuluj