UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z chęcią zaciągnę ja do wawy na targi :) za koszty paliwa :) super pomysł. Panie kochany tyle pracy by raz popłynąć?? Zrób Pan atrakcję turystyczną, albo wyporzyczaj ją w sezonie. Chcemy widzieć to na wodzie. Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej o tym wydarzeniu

Tomasz 85

Anuluj