UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obiekt ten niestety zaprojektowano w stylu neogotyckim (jakaś wspólczesna wersja tego stylu ze szkłem itp.) -najbardziej z nieciekawych stylów pruskich. Wygląda jak ulepszona wersja Braniewskiego ratusza-a przecież wystarczyłoby ozdobić budynek kilkoma smukłymi wieżyczkami i nie wyglądałoby to tak surowo....

pasjonat

Anuluj