UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ta bryłanie pasuje na ratusz, uważam, że należało by jeszcze popracować nad projektem, jest czas ,bryła powinna być symetryczna, bo tak kiedyś budowano, konstrukcja jest za ciężka, uroku brak i nie ma nad czymś się zachwycać, jak wybudują to poprostu będzie kolejny budynek, nic więcej,


Anuluj