UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wspaniale!!! dzieje się coś! Qurna!, żebyśmy tylko chcieli! Elbląg jest nasz i jest fajny! Mimo jakichś zgryzoli. Bawmy się bo zadeszczona jesień już tuż tuż. Pani Elu! Jak mi się Pani podoba w tym chlebie elbląskim, jak w zeszłym roku!!!


Anuluj