UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie wiem czy kolejna inwestycja polepszajaca prace elblaskiej biurokracji jest dobrym pomyslem.13 mln zlotych!!Po co?Nie lepiej wyremontowac drogi za to ??Dziura na dziurze i tylko czlowiek slalomem jezdzi.

Khefe

Anuluj