UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie wiem czy kolejna inwestycja polepszajaca prace elblaskiej biurokracji jest dobrym pomyslem.13 mln zlotych!!Po co?Nie lepiej wyremontowac drogi za to ??Dziura na dziurze i tylko czlowiek slalomem jezdzi.
Khefe