UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgodzę się z dr Andrzejem że wystawianie zawodniczki w meczu na pełnym kontakcie i pełnym wysiłku,bez kompletnie żadnego okresu przygotowawczego po okresie roztrenowania może przynieść groźną kontuzje i chyba każdy kto choć trochę ma pojęcie o sporcie to wie.Szkoda że trener ma inne priorytety i potrafi wystawiać do gry nawet kontuzjowane zawodniczki.Co do dbania o zdrowie zawodniczek i ich dobro to fama już poszła bo kolejne zawodniczki z listy do uzupełnienia luki po budyniu,która zdobyła dla nas najwięcej bramek w ubiegłym sezonie,odmawiają...
EB