UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgrywac, zgrywać i jeszcze raz zgrywać dziewczyny, żeby nie gubiły punktów na początku sezonu. Jak maja robić błędy to niech robią to teraz w meczach sparnigowych. W tym sezonie jest realna szansa na medal. Koszalin się osłabił (odeszła Tamara Smbatian, zakończyła karierę Monika Michałow, na urlopie macierzyńskim Romka Roszak).


Anuluj