UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jest! Lublin zajęty Ligą Mistrzyn w tym roku nie da rady, a Zagłębie wiadomo, zawsze drugie, więc jak nie teraz to kiedy? Start Elbląski Mistrzem Polski!!!


Anuluj