UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na 997 i na 112 --anonimowo!!!Ale się uśmiałem !!! Ku, ,, a nic już w tym kraju nie jest anonimowe. Na każdym rogu kamera, telefony z id właściciela, nie pisze już o korzystaniu z komputera!!@@#ahahah
997 !!anonimowo!!hahah