UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A my placzemy, pracowalismy z Pania Bożeną i brak jej w elblaskiej kulturze to wielka strata. Bozenko , powodzenia.
A my placzemy, pracowalismy z Pania Bożeną i brak jej w elblaskiej kulturze to wielka strata. Bozenko , powodzenia.