UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O co tutaj znowu chodzi? Nie płaczę po pani Dyrektor, ale jeżeli to miało być pożegnanie, to gdzie władze i przełożeni ? Żegnał szef biblioteki. Codzienne znane chamstwo "rządzących" również i tutaj. Czy nie mogą pójść na podstawowy kurs dobrego wychowania ?
Żenada