UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo , brawo Pani Dyrektor . W glowie sie nie miesci co Pani zrobika dla naszej Orkiestry a pamietam poczatki . Dzisiaj Marek Napiorkowski mowi o EOk jako wizytowce Polski Dziekujemy Pani.


Anuluj