UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo , brawo Pani Dyrektor . W glowie sie nie miesci co Pani zrobika dla naszej Orkiestry a pamietam poczatki . Dzisiaj Marek Napiorkowski mowi o EOk jako wizytowce Polski Dziekujemy Pani.
Brawo , brawo Pani Dyrektor . W glowie sie nie miesci co Pani zrobika dla naszej Orkiestry a pamietam poczatki . Dzisiaj Marek Napiorkowski mowi o EOk jako wizytowce Polski Dziekujemy Pani.