UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękuję za wszystko co udało się zrobić dla elbląskiej Kultury. Tak naprawdę to dzięki Pani Kultura w naszym mieście była pisana przez duże "K" i na bardzo wysokim poziomie Życzę powodzenia
Meloman
Dziękuję za wszystko co udało się zrobić dla elbląskiej Kultury. Tak naprawdę to dzięki Pani Kultura w naszym mieście była pisana przez duże "K" i na bardzo wysokim poziomie Życzę powodzenia
Meloman