UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękuję za wszystko co udało się zrobić dla elbląskiej Kultury. Tak naprawdę to dzięki Pani Kultura w naszym mieście była pisana przez duże "K" i na bardzo wysokim poziomie Życzę powodzenia

Meloman

Anuluj