UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wyprowadź się w Bieszczady, albo na Saharę tam jest cicho i spokój. Samoloty mu przeszkadzają. Jak się pobudowałeś koło lotniska czy ruchliwej drogi to miej pretensje do siebie. Super, że jeżdżą i latają, jest co oglądać. Kiedyś też latały AN 2 i było Ok.


Anuluj