UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam pod artykułem z zapowiedzią meczu wpis jednego z internautów brzmiał. Cyt pewne info 0:1. Cóż miałeś rację gratuluję. A ad meczu mimowiekszego posiadania piłki nic z tego nie wychodziło dziwne to
Berol