UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętam pod artykułem z zapowiedzią meczu wpis jednego z internautów brzmiał. Cyt pewne info 0:1. Cóż miałeś rację gratuluję. A ad meczu mimowiekszego posiadania piłki nic z tego nie wychodziło dziwne to

Berol

Anuluj