UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem na łuku i widziałem jak stalowa Olimpii strzela gola wracamy swój tor kilka meczy dobrze zagrali żeby kibice na bilety wydawali a dzisiaj prezes na STS więcej zarobił przykre ale taka prawda

Gośću

Anuluj