UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem na łuku i widziałem jak stalowa Olimpii strzela gola wracamy swój tor kilka meczy dobrze zagrali żeby kibice na bilety wydawali a dzisiaj prezes na STS więcej zarobił przykre ale taka prawda
Gośću
Byłem na łuku i widziałem jak stalowa Olimpii strzela gola wracamy swój tor kilka meczy dobrze zagrali żeby kibice na bilety wydawali a dzisiaj prezes na STS więcej zarobił przykre ale taka prawda
Gośću