UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"miły dla uszu warkot silników" - My w Wikrowie, Wiktorowie, Władysławowie mamy taki właśnie miły warkot silników, bum, bum muzyczkę, pędzące jak nienormalni ( czerwony Golf GND, czerwone Audi NBR, ciemnego koloru Audi kombi NEB, zielony Renault NEB i wiele jeszcze inne "bardzo ciche i wolne) pojazdy. Dochodzi do tego przemiły warkot nie do zniesienia złomowych ( bardzo głośnych) samolocików od samego rano do późnego wieczora. Oaza ciszy ! Szok ! 15 albo 20 lat temu to było rzeczywiście w tym rejonie spokojnie, dopóki towarzystwo po PGR-wskie się nie pobogaciło. A szkoda bo było kiedyś tu spokojnie i przyjemnie w szczególności na zewnątrz wśród olbrzymiej ilości drzew i krzewów. Niestety większość została zniszczona a i spokoju nie ma.
SOKOJNY.MIESZKANIEC