UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Uważam, że - Wybrali w imię demokracji taki styl życia. I co im zrobi policja ? NIC ! Bo to człowiek bez adresu, bez pieniędzy, bez dochodu, bez emerytury :(

Utylizacja

Anuluj