UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Smaczku dodaje fakt iż jest to konstrukcja rosyjska, zbudowana w Czechach, zarejestrowana na Węgrzech, lata w Polsce i w Elblagu. .. .a pilotuje go Jacek. .. .napęd turbośmigłowy i wyje jak przystało na tego typu konstrujkcje. .. Propozycja dla pilata. .. większy krąg w strefie. .. ..

nikt21

Anuluj