UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nad Elblągiem "króluje" hałaśliwy latajacy złom. Jak nie staremu tramwajowi hamulce puszczają to od tego warkotu mi puszczają nerwy. Oby ci śmigło odpadło.
Nad Elblągiem "króluje" hałaśliwy latajacy złom. Jak nie staremu tramwajowi hamulce puszczają to od tego warkotu mi puszczają nerwy. Oby ci śmigło odpadło.