UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zielarz mam prośbę nie pisz ty chłopie więcej żadnych komentarzy. Nic mądrego nie piszesz a tylko miejsce zabierasz idź poszukaj czterolistnej końiczyny może szczescie cu przyniesie i trochę rozumu znajdziesz
Sza dok -kolegi