UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zielarz mam prośbę nie pisz ty chłopie więcej żadnych komentarzy. Nic mądrego nie piszesz a tylko miejsce zabierasz idź poszukaj czterolistnej końiczyny może szczescie cu przyniesie i trochę rozumu znajdziesz

Sza dok -kolegi

Anuluj