UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To wiadomość dla tych co są przeciwko przekopowi, i gadają, że u nas nic się nie produkuje, a tu proszę kładka o wartości kilku mln zł.
To wiadomość dla tych co są przeciwko przekopowi, i gadają, że u nas nic się nie produkuje, a tu proszę kładka o wartości kilku mln zł.