UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli nie przebiera nogami to nie powinien być pieszym, nie dotyka stopami chodnika. Obecne prawo jest niekorzystne dla kierujących pojazdami. Wjazd z prędkością 25/h na przejście nie da żadnej szansy kierującemu samochodem. Zderzenie operatora hulajnogi z pieszym spowoduje poważne urazy. Moim zdaniem zabronić jazdy po chodnikach i drogach.


Anuluj