UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli nie przebiera nogami to nie powinien być pieszym, nie dotyka stopami chodnika. Obecne prawo jest niekorzystne dla kierujących pojazdami. Wjazd z prędkością 25/h na przejście nie da żadnej szansy kierującemu samochodem. Zderzenie operatora hulajnogi z pieszym spowoduje poważne urazy. Moim zdaniem zabronić jazdy po chodnikach i drogach.