UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - to się wyprowadz do korei ludowo demokratycznej i zabierz ze sobą kolesi i zabierz sld peło wiesne, psl i 95% pisu, tam będziesz żarł z ludowo demokratycznego koryta i popijał demokratyczną wódę, bedziecie robić parad, będziecie walczyć z kapitalistycznymi świniami z ameryki i będzie fajnie, z chęcią zrobimy zrzutkę

007

Anuluj