UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W artykule nie poruszono informacji o tym, że odwiedzić Braniewo chyba jeszcze można płynąc rzeką. Nie wiem jak dziś, ale w latach sześćdziesiątych Pasłęka od Braniewa do Zalewu Wiślanego była żeglowna. Mając na uwadze przekop Mierzei Wiślanej warto pomyśleć o gościach z łodziami.


Anuluj